Rama tregon pamjet e ambienteve të shkatërruara të Bashkisë së Shkodrës: Film i së shkuarës në terrin “demokratik” të tre dekadave

25/06/2023 09:27

Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në Facebook, ku tregon pamjet e ambienteve të shkatërruara në Bashkinë e Shkodrës.

Krahas postimit Rama shkruan se pamjet e realitetit të tanishëm shumë shpejt do të jenë thjesht një film i së shkuarës.

“MIRËMËNGJES dhe me brendinë e Bashkisë Shkodër, ku pamjet s’kanë nevojë për koment dhe shumë shpejt do të jenë thjesht një film i së shkuarës në terrin “demokratik” të tre dekadave, ju uroj një ditë një të diel të qeshur”, shkruan kryeministri.

Top Channel