Luiz Ejlli nuk ishte në dasmën e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt në Toskana të Italisë, pasi ndodhet në një tur koncertesh në SHBA.

Ai zgjodhi një mënyrë të veçantë për të uruar çiftin.

“I vetmi merak që më ngeli që nuk jam në dasmën e Arbanës dhe Eduartit është ai momenti kur t’i thonë a do ti Arbana ta marrësh Eduartin për burrin tënd dhe fillon…”, thotë Luizi në video.

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj kurorëzuan dashurinë e tyre një ditë më parë në qytetin romantik italian.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel