Një tërmet me magnitudë 3.6 me epiqendër në detin Adriatik ka rënë në ditën e sotme.

Thellësia e lëkundjeve ka qenë vetëm 5 kilometra dhe është ndjerë në Tiranë e Durrës.

Top Channel