Big Brother Albania Vip 2 startoi mbrëmë, për të gozhduar para ekranit shqiptarët për muaj me radhë.

Me prurje të reja dhe përzgjedhje të personazheve, “Vëllai i madh” premton spektakël.

Krah Arbër Hajdarit që ishte në pozicionin e opinionistit dhe edicionin e kaluar, ishte gazetarja Zhaklin Lekatari. Ndërkohë ju njohim me 15 banorët që sonte kanë hyrë në shtëpinë më të famshme në vend.

Olta Gixhari

Krist Aliaj Dragot

Zhaklin Gjolla

Herion Mustafaraj

Tea Trifoni

Gent Hazizi

Ronaldo Sharka

Amos Zaharia

Ariana

Kejvina Kthjella

Kiara Tito 

Efi & Mikela 

Dea Mishel

Armaldo Kllogjeri

Luiz Ejlli

 

Top Channel