Fotografi të reja janë zbuluar nga dasma e Harry-t dhe Meghan-it në dokumentarin e tyre të ri të Netflix.

Ato tregojnë sesi çifti i Sussexes festuan pasi u martuan në maj 2018.

Fotot tregojnë kërcimin e parë të çiftit; duke prerë tortën dhe duke parë fishekzjarre festive.

Harry duket se ka përdorur një shpatë për të prerë tortën e dasmës.

Çifti mbretëror kërceu përballë një bande live.

Dasma u kompletua me njeriun e saj raketë, Sir Elton John, i cili duket se po bën shaka me Meghan në këtë foto.

Anëtari i familjes mbretërore të Hollivudit, Idris Elba ishte DJ në festën e dasmës.

Çifti mbretëror hodhi sytë drejt një qielli të mbushur me fishekzjarre në ngjarjen e mbushur me yje.

Nëna e Meghan, Doria Ragland, djathtas, shihet me Camilla në këtë foto. 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel