Kameruni do të përballet me Serbinë për takimin e dytë të fazës së grupeve të Kupës së Botës Katar 2022.

Përpara nisjes së kësaj sfide janë bërë publike formacionet zyrtare si do përballen këto dy përfaqësuese dhe në sy bie mungesa e Onanas.

Portieri i Inter është lënë jashtë kësaj ndeshjeje për shkak të arsyeve disiplinore, pra është dënuar nga trajneri Song.

Formacionet zyrtare:

Top Channel