Mbrëmjen e djeshme “Dancing With The Stars” iu dedikua valleve tradicionale shqiptare. Para se të niste spektakli ‘live’ moderatorja Bora Zemani mori nga fansat e saj buqetën më të veçantë.

Nuk është një buqetë normale me lule siç jemi mësuar të shohim deri më tani, por një buqetë me hudhra për të mos u marrë mësysh gjatë spektaklit dhe mund të themi se Borës i ka pëlqyer shumë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel