Nuk ka në plan të kthehet më në Hollywood, Amber Heard merr një tjetër vendim!

06/11/2022 10:14

Për ata që mendonin se Amber Heard do të kthehej në Hollywood së shpejti, na vjen keq t’ju themi që jo sepse ajo do të qëndrojë larg për disa vite.

Sipas një raporti nga “People”, aktorja vendosi të qëndrojë në Evropë për të rritur vajzën e saj 18 muajshe. Ajo quhet Oonagh dhe ka nevojë që nëna e saj ta edukojë. Ky raport mund të përgjigjet nëse Heard do të jetë pjesë e ekskluzivitetit të ‘Aquaman’ gjatë turneut të shtypit në 2023 ose jo, duke lënë të kuptohet se ajo mund të mungojë.

FOTO GALERI
3/5

Top Channel