Pse Bruce Willis ka refuzuar të puthë Jennifer Aniston në serialin “Friends”?

25/10/2022 10:07

Të gjithë e njohim Jennifer Aniston. Aktorja ishte e pëlqyera e panumërt e shumë njerëzve gjatë rolit të saj si Rachel Green në serialin ‘Friends’.

Gjatë 10 sezoneve të serialit, personazhi i Aniston u takua me një numër burrash, shpesh të luajtur nga yje të famshëm të aktrimit, duke përfshirë Brad Pitt dhe Bruce Willis, me këtë të fundit që ishte një nga fansat e preferuar.

Por Willis, në tre episodet e tij të sezonit të gjashtë, ishte dashuria e Rachel për rolin e Paul. Paul ishte babai i Elizabeth, e cila po luante rolin e të dashurës së Ross. Ishte gjithmonë e çuditshme që Paul dhe Rachel nuk ndanë kurrë një puthje të vërtetë në ekran, por tani ka një arsye që kjo të raportohet.

Arsyeja për këtë është se Willis ishte mik shumë i mirë në atë kohë me Brad Pitt. Më pas, Pitt ishte ende i lidhur në mënyrë romantike me yllin e “Friends”. Si rezultat, ai hezitoi të ndante një puthje me aktoren.

“Do të kisha dashur ta puthja, por Brad ishte miku im dhe Jennifer partnerja e tij. Nuk më dukej e përshtatshme, por ajo është e dashuruar.”

Alec Baldwin gjithashtu refuzoi të puthte Aniston në një rol tjetër.

Top Channel