Me humor, si gjithnjë kur del në skenë, Salsano Rapi zbriti në skenën e “Dancing With the Stars Albania”, me një “salsa”.

Salsano dhe Lori dhuruan emocion dhe spektakël, por juria nuk i kurseu kritikat për aktorin e humorit.

“E ke salsën brenda, por jo tamam të duhet dhe ca përbërës të tjerë”, tha Dalina Buzi me humor.

Prezantuesi i “Portokalli-së”, që për herë të parë provon veten në kërcim, morri 19 pikë nga juria.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel