“Jemi të shkatërruar”/ Tottenhami në zi, Conte humbet krahun e djathtë

06/10/2022 13:13

Është ndarë nga jeta Gian Piero Ventrone, përgatitësi atletik i Tottenhamit.

Jemi të shkatërruar për vdekjen e trajnerit atletik Gian Piero Ventrone. Do të na mungojë të gjithëve në klub. Mendimet tona shkojnë për familjarët dhe miqtë e tij në këtë moment të trishtë”, shkruan klubi anglez në rrjetet sociale./ Super Sport

Top Channel