Europa League/ Omonia shtang Manchester United, Ansarifard ndëshkon “Djajtë e Kuq”

06/10/2022 19:38

Strum Graz-Lazio po përballen për raundin e tretë të fazës së grupeve të Europa League.

Dy skuadrat janë pjesë e Grupit F, së bashku me Feyenoord dhe Midtjylland, me të katra skuadra që në dy raundet e para kanë marrë nga një fitore dhe nga një humbje.

Strum Graz-Lazio (0-0)

Omonia-Manchester United, është e vlefshme për raundin e tretë të Europa League. Këto skuadra janë pjesë e Grupit E, me anglezët që deri më tani kanë marrë një fitore dhe një humbje, ndërsa nga ana tjetër skuadra qipriote ka pësuar dy disfata. Këto dy ekipe janë në një grup me Real Sociedad që kryeson me dy fitore dhe Sheriff Tiraspol, që ka marrë vetëm një fitore.

Omonia-Manchester United (1-0)

Top Channel