Spektakli më i madh i humorit rikthehet këtë të diel në ekranin e Top Channel, në sezonin e tij të ri.

Publiku do të shijojë humorin e aktorëve, ndërsa spektakli do të prezantohet nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari dhe… Xhemi Shehu.

Pas një periudhe pushimi larg ekranit dhe projekteve televizive, Xhemi “kthehet në shtëpi”, ashtu sikurse vetë ajo thotë krahas një fotoje të postuar në rrjetin social “Instagram”.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel