Takimi i parë jashtë studios! Arbri përgatit surprizën romantike për Anxhelën në tarracën e pallatit

19/09/2022 20:12

Anxhela dhe Arbri zhvilluan takimin e parë jashtë studios së “Për’puthen”.

Takimi ishte i pari dhe për vetë sezonin e katërt të programit të dashurisë. Arbri kishte zgjedhur ta çonte konkurrenten në tarracën e pallatit të tij, ku ishte kujdesur të vendoste disa qirinj dhe dy gota vere, për të krijuar një situatë romantike.

Teksa shprehnin pëlqimin për njëri-tjetrin, ata shijuan panoramën e qytetit. Por, nuk munguan rezervat e Anxhelës, teksa nuk kurseu kunjat për Xhenin, vajzën tjetër me të cilën Arbri ka zhvilluar një takim në studio.

Më pas, vazhdoi debati mes Xhenit dhe Anxhelës në program. Interesante është të shohim se me cilën nga vajzat, Arbri do të zhvillojë takimin e radhës.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel