Video/ Dhunoi të renë në palestër, 48-vjeçarit shqiptar i hiqet leja e qëndrimit në Itali

05/09/2022 12:40

Një 48-vjeçar shqiptar me emrin Edmond Xhafa, ka humbur mundësinë e qëndrimit në Itali, pasi dhunoi një 25-vjeçare në një palestër në Itali.

Xhafa u arrestua më 2 gusht ku përveç akteve të dhunës në palestër, Xhafës iu sekuestruan edhe 160 gramë kokainë dhe një pistoletë Colt të vjedhur.

Xhafa punonte si roje sigurie në disa lokale nate në zonën bregdetare të Peskarës.

Top Channel