Brooklyn Beckam ka zbuluar se e kuptoi se donte të martohej me gruan e tij Nicola Peltz pasi kuptoi se nuk donte të ndahej kurrë prej saj.

Duke zbukuruar kopertinën e numrit të shtatorit të Vogue Hong Kong, çifti ofroi një pasqyrë të jetës së tyre martesore, me shefin e kuzhinës duke detajuar gjërat që i mungojnë më shumë për vendin e tij, Britaninë.

Kjo vjen pasi u raportua se nëna e Brooklyn, Victoria është zemërthyer për shkak të mosmarrëveshjeve me nusen Nicola, e cila ka tensionuar marrëdhëniet e saj me djalin e saj. Brooklyn, djali i David dhe Victoria Beckham, i tha botimit se e dinte se donte të kalonte jetën me Nicola-n kur ajo e vizitoi atë në Londër për herë të parë, nga SHBA.

Para se ajo të ishte gati të largohej, unë bleva vendin e fundit në aeroplan dhe u ktheva në Nju Jork me të. Ky është momenti kur e dija se nuk doja kurrë të ndahesha prej saj.

Brooklyn, i cili është me bazë në SHBA me Nicola, shtoi se i mungojnë pijet e Britanisë dhe një ditë shpreson të hapë një pijetore në Los Anxhelos. Kuzhinieri i ri shtoi:

Do të doja të kisha restorantin tim në një moment… Nuk kam gjetur asgjë që më kujton vërtet pijet e mia të preferuara në Londër./ Top Albania Radio

Top Channel