Një 50-vjeçare ka humbur jetën mesditën e sotme në Burrel, ku dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë I pallatit ku jetonte.

Nuk dihen ende arsyet e kësaj ngjarje ndërsa policia po punon për zbardhjen e tyre.

Rreth orës 14.30, në qytetin e Burrelit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5-të i apartamentit ku jetonte, shtetasja Z.A, 50 vjeçe dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

 

Top Channel