Foto ilustruese

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në unazën e qytetit të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake, njëri nga drejtuesit dhe një pasagjer janë dërguar në spital për mjekim.

Deri më tani nuk dihet ende gjendja e tyre, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Top Channel