“Vajza shqiptare në Shqipëri”/ Dua Lipa ndan fotot nga pushimet në Jug

16/08/2022 13:26

Pak ditë para nisjes së festivalit të shumëpritur “Sunny Hill” që do të mbahet në kryeqytetin tonë në datat 26,27 dhe 28 gusht, Dua Lipa ka ardhur në Shqipëri.

Ylli i muzikës është duke qëndruar në Shqipëri për të shijuar ca ditë pushimi, teksa ka treguar në rrjetet e saj sociale se po shijon plazhet e jugut ndërsa postonte disa foto.

“Vajza shqiptare në Shqipëri”, shkruan Dua Lipa krahas fotove.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Dua Lipa dhe babai i saj, Dukagjin, organizojnë në Kosovë që nga viti 2016 një nga koncertet më të mëdhenj, i cili këtë vit do të mbahet edhe në vendin tonë.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel