Foto ilustruese

Një 59-vjeçar në Tiranë ka denoncuar zhdukjen e vajzës së tij në polici.

Ditën e sotme, 59-vjeçari me iniciale I.K., ka kallëzuar se se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe.

Policia thotë se kanë nisur kërkimet për vajzën e mitur.

“Më datë 16.08.2022, shtetasi I. K., 59 vjeç ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”- njofton policia.

Top Channel