Foto+Video/ Trafik kilometrik në autostradën Tiranë-Durrës, dalja nga rruga e kamionit me grurë bllokon qarkullimin

12/08/2022 15:47

Radhë të gjata trafiku janë krijuar si pasojë e kamionit me grurë të aksidentuar në autostradën Tiarën-Durrës,

Qindra automjete qëndrojnë në radhë pa lëvizur në autostratë dhe në rrugët dytësore, si dhe në rrugën e Rinasit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zgjidhjen e situatës dhe lehtësimine qarkullimit.

 

FOTO GALERI
2/7

Top Channel