Erzeni kthen në Superiore ish-in e Tiranës dhe Teutës

11/08/2022 22:09

Erzeni zyrtarizon afrimin e ardhës, që këtë herë i përket fazës së avancuar. Ekipi shijakas ka firmosur me sulmuesin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Florijan Kadriu.

26-vjeçari, në fakt, nuk është emër i panjohur për futbolldashësit shqiptarë, pasi më herët ka luajtur në Superiore për Tiranën dhe Teutën (2015-2016), por pa lënë shenjë. Përvojën e fundit e ka pasur te Struga.

Top Channel