Lajm i mirë për Tiranën, titullari kalon Covid-19 dhe rikthehet në stërvitje

11/08/2022 18:39

Skuadra e Tiranës është duke vazhduar me stërvitjet para nisjes së sezonit 2022-2023 të Superiores.

Megjithatë Seferi është duke zhvilluar stërvitje të diferencuar, pasi ende nuk është në formën e tij më optimale.

Teksa përveç tij, stërvitje të diferencuar po zhvillojnë edhe Limaj, Nikqi dhe Da Silva, për shkak të dëmtimeve.

Top Channel