DigitAlb si lider i padikstueshëm në vend do të ofrojë për abonentët në sezonin e ri paketën më të rëndësishme sportive:

Ligat ELITARE të futbollit evropian, Kampionatin Anglez, Kampionatin Spanjoll, Kampionatin Gjerman, Francez, Holandez, Kupen e Italisë, Kupat dhe Superkupat Evropiane.

Kombëtarja Shqiptare dhe Përfaqësuesja Kosovare do të vazhdojnë misionin e tyre evropian dhe botëror për shumë vite të tjerë në platformën e të gjithë shqiptarëve.

Yjet e futbollit evropian dhe botëror do të shkëlqejnë si cdo vit në eventet futbollistike evropiane dhe botërore që transmetohen ekskluzivisht nga DigitAlb,si Uefa Nations League, Uefa Europa League, Uefa Conference League, Kualifikueset Evropiane, Kualifikueset Evropiane për Euro 2024, Botërorin 2026 dhe Euro 2028, si dhe të gjitha sfidat miqësore .

DigitAlb ofron gjithashtu për të gjithë abonentët programacionin më të pasur sportiv si ndeshjet kryesore të boksit dhe UFC për titujt kampionë. Turnetë më të rëndësishëm botërorë të tenisit, pa harruar dhe 2 kanalet ekskluzivë sportivë Eurosport1 dhe Eursport2

Të gjitha këto ofrohen për abonentët në mundësi transmetimi bashkëkohore nëpërmjet platformave satelitore, tokësore dhe së fundmi shërbimit OTT në të gjithë vendet e botës.

MOS HARRONI
Jeni në kohë për të shijuar sezonin e ri sportiv duke përfituar nga SUPEROFERTA më e fundit e DigitAlb me një ulje marramendëse të çmimeve në të gjitha paketat televizive!

 

Top Channel