Një aksident ka ndodhur në fshatin Tresh në Lezhë paraditen e kësaj të enjteje.

Një makinë ka humbur kontrollin e mjetit duke përfunduar në verandën e një lokali dhe më pas është përplasur me një mur.

Si pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili po konsumonte kafe në lokal.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel