Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan Metalurgji për pasojë është plagosur një vajzë.

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë ndërsa policia mendon se shkak është një parakalim i gabuar.

Drejtuesja e mjetit tip “Jepp” është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Në vendngjarje janë ekspertet dhe policia të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel