Në kërkim të partnerit ideal/ Postimi i fundit i bëri të gjithë të dyshojnë, mos ndoshta Beniada…

21/06/2022 19:55

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Beniada Jakic  është një ndër personazhet më të dashura për publikun.

Pas mbarimit të programit modelja ka vijuar karrierën në Shqipëri, ndërsa pëlqehet shumë nga ndjekësit.

Shpesh herë në rrjete sociale ose programe Beniada është pyetur në lidhje me jetën private, rreth një partneri ideal.

Modelja me thjeshtësinë e saj nuk ka nguruar kurrë të përgjigjet, teksa ka theksuar se është akoma beqare në kërkimi të një partneri ideal.

Në postimin e fundit në Instastory, Beniada ka bërë disi konfuz ndjekësit. Ajo kishte publikuar një video ku shfaqej një djalë simpatik duke kërcyer dhe krahas saj kishte shkruar:

“E gjeta burrin, eshte ok”, në këtë shkrim ajo kishte vendosur dy emoji me të qeshura, duke etiketuar mamanë e saj.

Me sa duket Beniada të gjitha preferencat ia tregon mamasë, ndërsa së fundmi me shaka ka treguar një rast për partner.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel