Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në kryeqytet.

Policia njofton se  zjarri që ka rënë në katin e katërt të shtëpisë ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel