Dita e Babait/ Princi William sjell kartolinë familjare me George, Charlotte dhe Louis

19/06/2022 17:20

Një moment i lumtur familjar është publikuar ditën e sotme në rrjete sociale ku duken fëmijët e Dukës së Kembrixhit për të shënuar ditën e babait.

I marrë në Jordani vjeshtën e kaluar, Princi Louis, i cili kohët e fundit luajti një rol kryesor në Jubileun Platinum të Mbretëreshës, duket mbi supet e babait të tij me Princin George dhe Princeshën Charlotte në secilën anë.

Të tre fëmijët mbretërorë, përkatësisht tetë, shtatë dhe katër vjeç, kanë buzëqeshje në fytyrat e tyre, të kapur në një sfond me rërë, shkëmbor.

Duka i Kembrixhit, i veshur me një bluzë dhe pantallona të shkurtra, duket i lumtur dhe i relaksuar gjatë pushimeve familjare.

George dhe babai i tij kanë veshur veshje ngjyrë jeshile, ndërsa fëmijët më të vegjël janë të veshur me bluza blu dhe të bardha.

Mimikat e fëmijërisë së Louis do të jetë e njohur për ata që i panë veprimet e tij gjatë fundjavës së fundit të Jubileut Platinum .Ai vodhi zemrat e të gjithëve teksa tërhoqi të gjitha fytyrat e tij më të këqija gjatë ditës së parë të festimeve.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit falënderuan më vonë publikun për një fundjavë “fantastike” të jubileut Platinum, duke thënë se ata dhe familja e tyre kaluan një kohë të pabesueshme.

 

Top Channel