Një sasi armësh dhe municionesh luftarake janë sekuestruar këtë mbrëmje në kryeqytet.

Në videon e siguruar nga gazetarja e Top Channel Anila Hoxha, duket se para Drejtorisë së Tiranës ndodhen armët e sekuestruara.

Burimet i thanë Anila Hoxhës se është shoqëruar një person, ndërsa ende nuk dihen detaje të tjera.

Top Channel