Foto ilustruese

Një 10-vjeçar është aksidentuar mbrëmjen e sotme në fshatin Panaja të Vlorës nga një automjet tip “Fiat”.

I mituri është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje , ku po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

 

 

 

 

Top Channel