Një 67-vjeçar është gjetur pa jetë ditën e sotme në fshatin Mbrostar Ura, Fier, në afërsi të serave.

Policia bën me dije se  shtetasi me inicialet P.GJ dyshohet i vrarë me mjet prerës, i cili ka qenë i punësuar roje te serat.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

 

Top Channel