Ndarja nga Kanye West, ​Kim Kardashian rrëfen se si ua shpjegoi fëmijëve situatën delikate për ta

10/04/2022 22:40

Ylli i njohur amerikan Kim Kardashian u nda mes mosmarrëveshjes nga Kanye West dhe tani ka treguar se si ua ka shpjeguar fëmijëve përfundimin e komplikuar të martesës.

Duhet të ndërmarrësh rrugën e vështirë dhe nuk është e lehtë. Gjithmonë e kam mbështetur Kanye kur ka thënë të vërtetën”, ka thënë Kim në një intervistë për “Mirëmëngjes, Amerikë”.

Ish-bashkëshorti e “sulmoi” Kim më së shumti përmes Instagramit, ku zbuloi detaje për fëmijët, martesën dhe problemet e tyre private, të cilat Kim donte t’i parandalonte.

Unë jam e sinqertë dhe e hapur me ta. Të rinjtë nuk kuptojnë aq shumë, por për të rriturit dinë gjithçka. Duhet të jesh aty për ta. Sido që të jetë, edhe me jetën e çmendur që bëjmë, duhet të bësh një dialog të sinqertë me fëmijët”, tha Kardashian.

Kim dhe Kanye kanë katër fëmijë, vajzat North (8) dhe Chicago (4), djemtë Saint (6) dhe Psalm (2), dhe Kardashian theksoi se North dhe Saint pranuan divorcin e tyre.

Më e rëndësishmja për mua është që fëmijët e mi të jenë të lumtur, të shëndetshëm dhe krenarë për babanë e tyre. Dhe ata janë”, tha Kim.

Kardashian shtoi se për shkak të fëmijëve dëgjon çdo ditë nga ish-bashkëshorti dhe se Kanye do të konsiderohet një familje përgjithmonë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel