Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka pësuar një incident.

Përmes një postimi në rrjete sociale ka treguar se ka lënduar këmbën dhe e ka fashuar.

“Aksident” ka shkruar këngëtari krahas postimit duke mos zbuluar asgjë më shumë se çfarë ka ndodhur.

Sa i përket muzikës, këngëtari ka paralajmëruar këngën e re.

Kjo vjen vetëm tre muaj pas super hitit që solli në bashkëpunim me Don Xhonin.

Kënga e titulluar “Mi Corazon” rezultoi i suksesshëm dhe deri më tani numëron rreth 40 milionë klikime.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel