Pas mbarimit të ‘BBV’ u aludua se mund të kishte krisje në miqësinë e Donald Veshajt dhe Dj PM, por videoja e sotme e Donaldit e hedhur në rrjete sociale, vërtetoi të kundërtën.

Ata filluan shoqërinë e tyre brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri duke i dhuruar publikut shumë pozitivitet.

Në video ishte Dj Dagz, Donaldi dhe Yll Limani, të cilët kërcenin nën ritmin e këngës ‘Besom”.

Kjo këngë u bë virale pasi këndohej shpesh brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP”.

Donaldi krahas postimit shkruan: A e din pse?, njëkohësisht ka përmendur edhe ata që ndodheshin në video.

Top Channel