Ëndërrtjerrrësit/ Emocione dhe siklet/ Isli Islami, si konkurrent në “The Voice of Albania”

04/03/2022 22:23

Moderatori i Wake Up, Isli Islami ka eksperimentuar jo pak gjatë gjithë rrugëtimit të tij në Top Channel.

Një ndër eksperiencat e tij është pjesëmarrja në “The Voice of Albania”.

Ai rrëfeu për Ëndërrtjerrësit se kishte realizuar vetëm një provë për këngën.

“A mund të flasim për djersën time në fytyrë nga sikleti? Unë aty kam bërë vetëm një provë, kur duhet të kisha vërë nuk e harroj Kamela Islamaj që gjej rastin ta përshëndes dhe degjeneroj. e kishim lënë që nuk duhet të ishin trajnerët, ok më tha ai harron fare dhe e shoh që po filte dhe i them kur do e lemë provën, ajo më tha kam harruar fare”, tha Isli.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel