Ndërron jetë 63-vjeçari në Lushnjë/ Pëson infarkt dhe përplas kokën në bordurë

20/02/2022 18:50

Një 63-vjeçar ka gjetur vdekjen këtë pasdite në fshatin Gjazë të rrethit Lushnjë.

Sipas burimeve, viktima Asqeri Senka ka  qenë duke udhëtuar me motoçikletë  dhe gjatë lëvizjes me motor dyshohet se i ka rënë infarkt  dhe për pasojë ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit.

Pas rënies ka përplasur kokën me bordurën dhe mungesa e kaskës mbrojtëse i solli vdekjen gjatë transportit për në spitalin e Lushnjës

Top Channel