Moderatorja e Big Brother VIP, Arbana Osmani ka falënderuar regjisorin e spektaklit më të dashur të shqiptarëve,  njëkohësisht edhe partnerin e saj, Eduart Grishajn për gjithë bashkëpunimin mes tyre.

“Jam shumë krenare për ty!”, tha Arbana, ndërsa falënderoi producentet Lori dhe Sara Hoxha, që arritën të krijonin një super grup për të realizuar spektaklin më të arritur deri tani në Shqipëri.

Mes emocionesh dhe nostalgjish për rrugëtimin në Big Brother VIP, ajo falënderoi e prekur.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel