Iliri përjetoi emocione të forta mbrëmjen e sotme kur Big Brother i kishte rezervuar një super surprizë në teatrin e Operas dhe Baletit.

Ai doli nga shtëpia e Big brother për të shkuar në Teatrin e Operas dhe Baletit pas shumë vitesh.

Aty e priste i ati i tij, me lot në sy. Pas kësaj në skenë u ngjit e madhja Inva Mula e cila këndoi për të , ndërsa nëna e tij e surprizoi në skenë, të dy ata dhanë një kërcim super emocionues.

FOTO GALERI
1/33

Top Channel