Një super surprizë në pallatin e Kongreseve ka emocionuar Donaldin.

Ai ka takuar nënën e tij, një surprizë që i ka emocionuar të gjithë. Por jo vetëm kaq, i ftuar ishte dhe këngëtari Alban Skënderaj i cili këndoi për ta.

Mamaja: Më ke bërë shumë krenare për mënyrën se si je, edukatën shpirtin tënd.

Donaldi: Nuk e prisja këtë surprizë, faleminderit shumë. Jam pa fjalë.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel