Iliri dhe Donaldi janë në një garë të ashpër për çmimin e madh në finalen e madhe të Big Brother VIP.

Sonte do të jetë një mbrëmje me shumë surpriza në spektaklin më të ndjekur në të gjithë Shqipërinë.

Producentja Sara Hoxha tha se sonte shpallet fituesi, por nuk mbaron këtu, pasi do të ketë edhe tre puntata post Big Brother VIP, ku të gjithë pyetjet e publikut do të marrin përgjigje.

Fenomeni “Big Brother VIP” po ndiqet nga shqiptarët në shtëpi, lokale dhe restorantet e njohura, ashtu si Botërori i Futbollit, ndërsa bëjnë tifozllëk për finalistët.

FOTO GALERI
1/30

Top Channel