Ilir Shaqiri është përlotur ditën e sotme dhe shkak është bërë kënga që ishte në sfond brenda në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Me lot në sy, ai u tha edhe banorëve të tjerë se kjo këngë ishte e vajzës së tij.

Kjo surprizë e bukur e emocionoi aq shumë saqë nuk u përmbajt dhe shpërtheu në lot.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel