Këtë të martë po mbahet Fan Club Big Brother VIP, ndërsa pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe.

Një nga temat më të komentuara gjatë kësaj mbrëmje është Donaldi dhe loja e tij.

Aktorja Arjola Demiri, e cila arriti të shkonte deri në gjysëm finale tha se ai ka vepruar me strategji, duke bërë heroin e të gjithëve për të dalë mirë para publikut.

Ajo është kundërshtuar nga këngëtari Elgit Doda, i cili e ka shprehur hapur që mbështet Donaldin.

Arjola: Ai ka vepruar me strategji. Ai ka ka bërë heroin e të gjithëve për të dalë mirë para publikut, në shumë rrugë Donaldi gabimin më të madh e bëri që doli kundër Einxhelit. ka shumë ngjarje, por s’më kujtohen për momentin.

Elgit Doda: Po të ishte vepru me strategji siç thotë Arjola ai varet ku do ishte.

 

Top Channel