Shtëpia e “Big Brother VIP” u mbush sot, në Ditën e të Dashuruarve me arushë, trëndafila dhe tollumbace të kuqe.

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj dhanë nga një mesazh për partnerët e tyre, me të cilët u njohën brenda shtëpisë më të famshme të momentit.

“Dagz, të dua shumë, do të takohemi të premten, pastaj takohemi prapë kur të më shërohet krahu”, i tha Einxheli Arbrit.

Ndërsa Donaldi, teksa konsumonte heliumin e tollumbaces, tha disa fjali, që duket se ia dedikon Beatrix Ramosajt:

“Ti m’ke mua. Unë jam vetëm. Nuk jam unë që kam problem me botën, bota ka problem me mua”.

Një koment i Salsano Rrapit dhe Ermal Mamaqit kur hynë në shtëpisë e “BBV”, për Beatriksën dhe Bora Zemanin, ish-të dashurën e Donaldit ka mërzitur këngëtares, që të premten e kaluar, refuzoi të hynte në shtëpi e të qëndronte për pak orë krah artistit.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel