Atmosfera e Shën Valentinit po ndihet sot dhe në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Për të katërt finalistët, kishte një arush dhe një buqetë me lule, suprprizë nga “Vëllai i Madh”

“Vëllai i Madh shumë faleminderit, gëzuar Shën Valentinin dhe ti. Shumë surprizë e bukkur, sidomos për mua që kam fiksim arushat dhe nuk i kisha asnjë derisa Dagzi më solli një. Tani kam dy”, tha Einxheli, ndërsa Beniada filloi të mendojë si ta marrë me vete arushin kur të dalë nga shtëpia, pasi është shumë i madh. Për ta shijuar më shumë këtë ditë, modelja veshi një fustan të kuq, me të cilin dukej elegante si gjithnjë.

Edhe Iliri me Donaldin u argëtuan me arushët, teksa kalojnë me njëri-tjetrin ditët e fundit, para finales së 18 shkurtit.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel