Mbrëmja e djeshme ishte një ribashkim mes çiftit Einxhel dhe DJ Dagz të cilët u takuan për herë të parë pas eliminimit të këtij të fundit javë më parë.

Dyshja kaluan çdo moment së bashku, teksa ndanin shumë puthje e përqafime me njëri-tjetrin.

Më ka marrë malli te fle me ty,ka qenë e vetmja periudhë që kam bërë gjumin e qetë”,i tha Einxhel.

Gjithashtu mbrëmë Einxhel i’u bashkua finalistëve të tjerë ku mori preferencën e pjesës më të madhe të publikut mes një përballjeje të fortë me Monikën.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel