Banorët kanë mirëpritur mbrëmë disa nga miqtë e tyre që njëkohësisht janë edhe figura të dashura për publikun.

Por pavarësisht humorit, pozitivitetit dhe batutave nuk kanë munguar edhe ironitë apo diskutimet mes tyre.

Agron Llakaj ka ngacmuar Einxhel lidhur me fondacionin që ajo planifikon të hapë, deklaratë e cila e ka mërzitur gazetaren.

“Nëse do ta fitoja çmimin do hapja fondacion”,- ka thënë Agroni në kuadër të një shakaje me Donaldin.

Gjatë spektaklit Einxhel sqaroi se ndihej e mërzitur për këtë ironi dhe se për të Agroni zgjodhi të mbante anën e Donaldit

FOTO GALERI
1/12

Top Channel