Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla, kanë qenë së fundmi në krye të mediave rozë për shkak të një skandali me një kompani agjencie.

Fisnik Syla është akuzuar se ka mashtruar agjensinë turistike pasi udhëtoi drejt Maldives, ku kurorëzoi dashurinë me martesë me Fjolla Morinën. Pronari i kompanisë pretendon se nuk ka marrë shumën me vlerë mbi 23 mijë euro eurosh.

Burri i Fjolla Morinës ka mohuar akuzat duke thënë se gjithçka është e stisur për të dëmtuar imazhin e tij.

Ai ka ndarë disa video në rrjete sociale me shumë të mëdha parash për të treguar se nuk ka nevojë të mashtrojë.

Përvec kësaj, ka ndarë video të tjera me shumë më të mëdha. “Ka 500 euro, se të tjerat po ju duken të vogla”, është shprehur ai.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel