Iliri ka komplimentuar Arbrin për nominimet që ai zgjodhi të bënte.

I vendosur përballë “Kutisë së Pandorës”, Arbri dërgoi në televotim Donaldin, Beatrix dhe Einxhel.

Ky vendim duket se i ka pëlqyer Ilirit i cili e etiketoi Arbrin si “një kampion”.

“Çfarë nominimi që bëre. Je kampion! Tani është pikërisht momenti që njerëzit do fillojnë të çmenden”,- tha ai.

Nga ana tjetër ishte edhe Arjola e cila shtoi: Kam frikën e Beatrix, në këtë pikë nuk mendoj se Einxhel është e rrezikuar.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel