Një ngjarje e papritur ndodhi në puntatën e djeshme të Për’puthen. Erioni dhe Ana kishin afrimitet të madh në prapaskenë aq sa gati dukej se do të shkëmbenin puthje në buzë.

Sapo do të niste takimi sqarues, Mikela u ngrit në këmbë dhe e qëlloi me shuplakë dhe u largua nga studio. Ndërsa sot, Mikela ka zgjedhur të mos vijë në emision dhe Erioni dha mendimin e tij për këtë situatë.

Erioni: Reagoi se tregoi që vijon interesi. Mu duk pak i tepruar por secili vendos vetë të bëjë veprimet e veta. Ishte një sikletshëm për mua. Afrimiteti me Anën nuk është aktrim apo lojë, por pëlqimi që kam ndaj Anës është i madh. Dhe Mikelën nuk e hedh poshtë se kemi kaluar kohë të bukur dhe vazhdoj të kem pëlqim dhe ndaj saj.

Për Anën kam pasur pëlqim që vjet kur e shihja si spektaktor dhe kur nisa ta njoh, vura re që kemi shumë të përbashkëta. Që kur erdhi, nisëm kontaktën dhe kishim muhabet të mirë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel